Skip to Content

Іграшкова історія

У одній дитячій кімнаті жило багато іграшок.
То дівчинка, що там господарювала, плавала на рибці, то танцювала з котиком, а то гралась з пірамідками і кубиками, то кладе спати ляльку.
Великі іграшки жили на дивані.Тут сидів рожевий Слоник, велика біла Киця, руденька Собачка і дві ляльки, яких крихітка називала Таня. У однієх з ляльок була навіть своя люлька, де та спала. Ще одним жителем дивана був дельфін. На ньому вона любила кататись.
Простір у ліжечку дівчинки ділили великий ведмідь, який щоночі оберігав її сон. А поруч з нею спали улюблена Ляля і не менше дорогий білий пухнастий Зайчик.
Ще одне почесне місце у неї в кімнаті -- це стіл. На ньму живуть її музичний телефон, де є номери киці, свинки, качечки, коника. Біля лампи, з другої сторони телефона живе кораблик, що вміє гавкати і крякати, і музиччна книжечка про пригоди собачки і її друга зайчика. А поруч поскладені книжечки .
Всі вони оживають, коли малеча засинає.
На дивані починається зітхання: це мріє про море Дельфінчик. Киця зіскакує з дивана і йде провідувати свого приятеля Танцюриста, цей сіренький кіт проживає у коробці. Слоник, надивившись мультиків про Дамбо, хоче навчитись літати, і тому щоночі він розминає свої вуха. Собачка чекає, поки її провідає друг Білявчик, який живе також у коробці. А ляльки Тані починають прибиратись, адже вони будуть танцювати, коли кораблик зі столу подасть знак.
У ліжечку Ведмедик спостерігає, щоб не прокинулась дівчинка. А Зайчик і Ляля ведуть нескінченну суперечку, кого більше любить дівчинка.
-- Тихо,-- каже Ведмедик, -- бо ви її розбудите.
Суперечка на сьогодні закінчилась і вони також пішли готіватись до танців.
На Столі теж кипить робота. Там телефон видзвонює всіх, щоб приходили на танці, кораблик провіряє звук.
Кубики, що живуть під столом, побудували сцену.
Танці почались.
Ляльки почали співати, кораблик їм грав, всі інші звірі танцювали і розмовляли.
Тут з ліжечка почулось:
-- Всі по місцях, малеча прокидається.
А вдень з іграшками грається крихітка.

© Солтис-Смирнова Марія Петрівна