Skip to Content

Політика конфіденційності

Дякуємо Вам за відвідування нашого сайту.
"Світ казки" приділяє велику увагу захисту персональних даних своїх користувачів. Ви можете переглядати сторінки сайту, не повідомляючи про себе жодних персональних даних. Однак, для надання послуг, пов’язаних з купівлею товарів, нам потрібні Ваші контактні дані для того, щоб ми могли зателефонувати Вам, підтвердити замовлення та доставити Вам замовлений товар. Ваші персональні дані ми не передаємо третім особам (крім служб доставки) та захищаємо їхню конфіденційність.

Ваша конфіденційність є дуже важливою для нас.
Політика конфіденційності включена у нашу Угоду по надання послуг. Приймаючи умови цієї Угоди, Користувач, підтверджує свою згоду на добровільну передачу та обробку його персональних даних з метою виконання його замовлень.

Користувач дозволяє передавати його персональні службам доставки для реалізації його замовлень.

Які дані збираються на сайті
При добровільній реєстрації на отримання розсилки сайту або замовлення товару через “кошик” Ви відправляєте своє Ім’я E-mail через форму реєстрації. З якою метою збираються ці дані Ім’я використовується для звернення особисто до Вас, а Ваш e-mail для відправки Вам листів розсилок, новин, корисних матеріалів, і, природно, інформацію про замовлений товар.

Ваші ім’я e-mail не передаються третім особам, ні за яких умов крім випадків, пов’язаних з виконанням вимог законодавства

Ви можете в будь-який момент змінити налаштування свого браузера так, щоб браузер блокував всі файли cookie або оповіщає про відправку цих файлів.

Проте, не дивлячись на те, що ми прагнемо убезпечити Вашу особисту інформацію, Ви теж повинні вживати заходів, щоб захистити її.

Ми настійно рекомендуємо Вам вживати всіх можливих заходів обережності під час перебування в Інтернеті. Організовані нами послуги передбачають заходи щодо захисту від витоку, несанкціонованого використання і зміни інформації, яку ми контролюємо.

Загальні положення
1.1. Персональні дані Користувача заповнюються Користувачем (при оформленні замовлення через корзину магазина або при реєстрації на сайті). Обов’язкова для надання послуги інформація позначена спеціальним чином. Інша інформація надається Користувачем на його розсуд.

1.2. Для оформлення замовлення через корзину інтернет магазину Користувач повинен:

– уважно ознайомитися з цією політикою збереження конфіденційності (далі Політика);
– у формі оформлення замовлення Користувач сам заповнює необхідні персональні дані (ім’я, електронну адресу, контактний номер телефону, адресу доставки товару);
– висловити свою повну згоду з цією політикою Користувач може шляхом натискання кнопки «Замовлення підтверджую».

1.3 Щоб зареєструватися на сайті Користувач повинен уважно ознайомитися з Даною Політикою конфіденційності та висловити свою повну згоду з її умовами шляхом натискання кнопки «Зареєструватися».

1.4. Користувач не має права використовувати інтернет-магазин, а саме оформляти замовлення і реєструватися, якщо він не згоден з умовами даної Політики конфіденційності.

1.5 Оформлюючи замовлення товару або реєструючись в інтернет-магазині і вносячи персональні дані або надаючи ці дані за телефоном, вказаним на сайті, Користувач дає свою однозначну згоду з умовами даної Політики конфіденційності. Користувач надає право адміністрації інтернет-магазину отримувати, зберігати, обробляти, використовувати свої персональні дані на умовах даної Політики конфіденційності.

1.6 Користувач визнає, що в разі недбалого ставлення самим Користувачем до безпечного зберігання свого логіна і пароля, що дає доступ до його персональних даних, треті особи можуть отримати несанкціонований доступ до облікового запису і персональним та іншими даними користувача. Інтернет-магазин не несе відповідальність за збитки завдані таким доступом.

Ми рекомендуємо Користувачам використовувати складні паролі складаються з цифр і букв.

У разі зміни цієї політики конфіденційності Ви зможете прочитати про ці зміни на цій сторінці або, отримати поведомлення на свой e-mail. Для зв’язку з адміністратором сайту з будь-яких питань Ви можете написати лист на e-mail: сampione.marichka.ssp@g.mail.com чи подзвонити на тел. 0970978258